Picture
Picture

سخن مدیرعامل

در دنیای کنونی، صنایع مختلف، هوشمندتر شده، با توجه به افزایش شدید نرخ تغییرات، با رشد فزاینده های در حال حرکت و پیشرفت هستند. از طرفی بهره برداری و حفاظت از تجهیزات، ماشین آلات، ساختمان ها و اصولاً دارایی های سازمان ها، میبایست با روشهای جدید و تا حد ممکن ایمن، به انجام برسد. این موضوع مرهون بهره گیری از سیستم های پیشرفته ی ایمنی و نسل جدید سیستم های اعلام و اطفای حریق است. شرکت مهندسی ایمن مهان آریا ، با تکیه بر دانش فنی نیروهای متخصص و کارآزموده ی خود و با رویکرد ایمن سازی صنایع ایران عزیز، در حوزه ی ایمنی و اعلام و اطفای حریق، ایجاد زنجیره¬ ی ارزش و تحقق رویکرد ملی توسعه ی اقتصادی را سرلوحه ی کار خود قرار داده است. هدف این شرکت، توسعه ی پایدار ضمن پایبندی به ارزش های “محوریت مشتری” ، “دقت در طراحی مهندسی” ، “تعالی سازمانی و نتیجه گرایی”، “دوستی با محیط زیست” ، “مسئولیت پذیری” ، “اخلاق حرفه ای کسب و کار” ، “رعایت استانداردهای بین المللی و ملی” میباشد. ما برای دستیابی به این هدف و در راستای تحقق برنامه ی استراتژیک خود، همواره بر بهبود کیفیت خدمات، ارتقای نیروی انسانی متخصص، توسعه ی مدیریت دانش و حضوری حرفه ای و قابل اطمینان در بازار، تأکید داریم. ما افتخار می¬کنیم که با همراهی نیروی انسانی متخصص و متعهد، این اطمینان را به جامعه ی صنعتی کشورمان تقدیم کرده ایم که: «ایمن مهان آریا » همواره به عنوان یک بازوی قوی در مشاوره، تأمین، طراحی مهندسی و اجراء ، در کنار صنایع ایران است. باشد که در راه عزت و سرافرازی این مرز و بوم، سهم خود را ایفا نماییم.

Arrow down

رزومه شرکت

شرکت دانش بنیان مهندسی ایمن مهان آریا(ایماکو فایر) با عضویت رسمی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بطور تخصصی در زمینه طراحی، تولید و ارزیابی سیستم های ایمنی و آتش نشانی فعالیت می کند. اصالت شرکت ایماکو بر مبنای پژوهش و حرکت در مسیر دانش و فناوری روز بوده و این مهم بر پایه تعداد نوآوری ها و مستندات تحقیقاتی شرکت مشهود می باشد. اصول فعالیت های این شرکت شامل موارد ذیل است. • طراحی و مشاوره سیستم های اطفا، حریق • ساخت و تولید و تامین تجهیزات ایمنی و آتش نشانی • تست و آزمون تجهیزات ایمنی و کنترل پارامترهای عملکردی • نصب و اجرا و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات ایمنی این شرکت با داشتن کادری متخصص با استفاده از تکنولوژی های نوین در مسیر خودکفایی ایران گام بر داشته و در جهت حضور در عرصه بین المللی حرکت می کند. با پیشرفت صنایع، مسئله ایمنی امروزه بسیار بیشتر اهمیت یافته و استانداردهای ایمنی روز به روز سختگیرانه تر می گردند. ایماکوفایر با حرکت مستمر خود بر اساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی، تجهیزات ایمنی و آتش نشانی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، دریایی، بنادر، معادن، کارخانجات صنعتی، آزمایشگاه ها، مراکز آموزشی و مسکونی را تولید کرده و پشتیبانی مهندسی را تامین می نماید. این شرکت اولین سازنده انحصاری دلوج ولو در ایران و ارائه آن به صورت اسکید میباشد.

ماموریت ها و چشم اندازها

ماموریت ها:

ایماکو فایر بر خود وظیفه می داند تا آتش نشانان را هر چه مطمئن تر در مقابل آتش تجهیز نماید و احتمال خطر را شناسایی و با تجهیزات صنایع پرخطر را کاملاً ایمن سازد . ما می کوشیم تا به کیفیت تولیداتمان توسط آتش نشانان، متصدیان ایمنی، پیمانکاران،مهندسین مشاورو کارفرمایان شناخته شویم. ما تمام محصولاتمان را به صورت کامل قبل از تحویل، تست وکنترل می کنیم و خود و تمام پرسنل شرکت به کیفیت تولیدات باور داشته و خود را در ارائه بهترین کیفیت مسئول می دانیم.

چشم اندازها:

ایماکوفایر به روزی می اندیشد که در تمام صنایع جهان خطر آتش سوزی با حضور تجهیزات ایمنی از بین رفته و انسان هرگز از جانب حریق متحمل خسارت نگردد. در این راستا اعتقاد داریم که با تکنولوژی باید به مبارزه آتش رویم تا ایمنی ما تضمین گردد. چشم انداز ایماکو فایر خود کفایی کامل میهن عزیزمان ایران در عرصه صنعت ایمنی و حضور موثر در صنایع کشورهای همسایه و ارائه تکنولوژی های جدید و نوآوری ها به دنیای امروزی است. ما توانمندی های ایرانی را با ارائه نوآوری ها در افزایش ایمنی در تمام صنایع دنیا به اثبات خواهیم رساند.

Arrow down

ارزش های ما

Logo

احترام به حقوق مشتری

ما احترام، اهمیت و کرامت نسبت به همه افراد و تنوع ارزش ما را به عنوان یک منبع قدرت می شناسیم.

Logo

کار تیمی

ما در کار تیمی و احتمالات بی حد و حصر از انرژی مشترک اعتقاد دارند. ما با قرار دادن اهداف جمعی پیش از منافع شخصی رسیدن به تعالی. ما حمایت و تشویق ارتباطات باز و همکاری معنی دار میان همکاران از قشرهای گوناگون و رشته.

Logo

نوآوری

ما به طور مداوم به دنبال راه های خلاقانه برای بهبود محصولات و خدمات ما و ارائه ارزش به مشتریان است. ما به دنبال یادگیری مداوم با تطبیق دانش موجود، و همچنین از طریق تحقیق و آزمایش، با درک کامل است که ما از شکست ما نیز به عنوان موفقیت های ما یاد بگیرند.

Logo

رهبری

ما به عنوان مثال منجر شود و ایجاد یک محیط بهبود مستمر، فرصت ها برای مردم به رشد، هر دو شخصی و حرفه ای فراهم می کند. مراقبت و عمل با شفقت.

Logo

بازدهی

ما برای بهبود مستمر تلاش در عملکرد ما، اندازه گیری نتایج با دقت و اطمینان از اینکه صداقت و احترام به افراد هرگز به خطر بیافتد.

Logo

کیفیت

کیفیت در کار از همکاران ما و همه ارزش های ما ریشه دوانده است. ما اشتیاق بی امان برای کیفیت در همه چیز کار می کنیم.

Arrow down

سیاست های کلی

ما در ایماکوفایر تعهد می نماییم که بهترین کیفیت را در تجهیزات ایمنی به خریدارانمان ارائه نماییم. ما تعهد می نماییم همواره نظرات آتش نشانان را فراگرفته و در محصولات جدیدمان لحاظ نماییم و هرگز از تلاش در جهت تحقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و پیشرفت میهن عزیزمان فروگزار نباشیم. ما تعهد می دهیم همواره در ارتباطمان صادق و منصف باشیم. ما امیدواریم صنایع مصرف کننده تجهیزات ایمنی نا را در کنار خود دیده و همواره در مسیر پیشرفت این صنعت ما را یاری نموده و دستاوردهای ایمنی را متعلق به خود و کشور عزیزمان بدانند.